DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prevara u vezi !!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
loda_mawa




Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.02.2007

Prevara u vezi !! Empty
PočaljiNaslov: Prevara u vezi !!   Prevara u vezi !! Icon_minitimePet Feb 23, 2007 11:53 am

StA mislite o "prevarama".. da li ste skloni tome.. i kako uopce podnosite to .. ??
Nazad na vrh Ići dole
Anonymou
Gost




Prevara u vezi !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara u vezi !!   Prevara u vezi !! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 4:40 am

e prevara je jedna od najgora stvar koja moze da se dogodi u vezi .... za mene je prevara kad ljubi drugu osobu, spava sa drugom osobom al i kad je u vezi a voli drugu osobu, misli na drugu osobu... Ja iskreno prevaru nikad nebi oprostila ma nebitno koliko ga volela koliko bi patila, ja sam takva jer mislim ko jednom prevari taj ce i opet da te prevari,a drugo nebi imala vise povjerenje....Ja nisam nikada varala, jer nisam nikad osjetila potrebu za tim, nikad nisam razmislela od tome al i nebi nikada..... Al mislim ako vec zelis onda raskini sa momkom/devojkom pa onda si slobodan/slobodna ko ptica pa radi sta hoces i kako zelis..... Cool
Nazad na vrh Ići dole
Anonymou
Gost




Prevara u vezi !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara u vezi !!   Prevara u vezi !! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 4:47 am

loda_mawa bilo bi super / fer da i ti nama kazes svoje misljenje???!!!!!!!! lol! poz Smile
Nazad na vrh Ići dole
loda_mawa




Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.02.2007

Prevara u vezi !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara u vezi !!   Prevara u vezi !! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 5:06 am

evoo reci cu i ja svoje Smile ja se nikada nebi spustila na taj nivo da varm momka... A i kod mene prevara ne prolazi tako lako.. Kod mene ti je imas jednu sansu ako je profuckas, nema ti povratka ma koliko te volila i slazem se sa tobom ko te jednom prevari varat ce te uvjek, moze se on kajati ovo ono.. al vuk dlaku mjenja al cud nikada....Smile[/b][/u]
Nazad na vrh Ići dole
Gambler
Administrator
Administrator
Gambler


Broj poruka : 81
Godina : 33
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 19.02.2007

Prevara u vezi !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara u vezi !!   Prevara u vezi !! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 8:08 am

Ja sam se spustio na taj nivo i pokusao prevarit jednu curu sa drugom (mislim sjediti na 2 stolice istovremeno)ali nije mi uspjelo...Sad
Iskreno mislim da ako si sa nekim u vezi nemoj ga varati kazu da boli Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dirty-angels.tk
Archy_Sa
Administrator
Administrator
Archy_Sa


Broj poruka : 39
Godina : 37
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 23.02.2007

Prevara u vezi !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara u vezi !!   Prevara u vezi !! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 1:44 pm

prije mi je to bio hobi da tako kazem jer se nisam nesta puno vezao za djevojke !! ali u zadnjih 1 god nepodnosim to da varam djevojku takodjer nebih volio to ni od nje ali znaci sad nema govora da prevarim djevojku pa bio sa njom i samo 15-20 dana !!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dirtyangels.page.tl
Anonymou
Gost




Prevara u vezi !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara u vezi !!   Prevara u vezi !! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 1:45 pm

Romeo_Must_Die ::
Ja sam se spustio na taj nivo i pokusao prevarit jednu curu sa drugom (mislim sjediti na 2 stolice istovremeno)ali nije mi uspjelo...Sad
Iskreno mislim da ako si sa nekim u vezi nemoj ga varati kazu da boli Very Happy

a tako znaci pokusao si vec, hehe nemogu da verujem Shocked lol! .....
a drugo ja sam sigurna da boli ipak kad osecas nesto za tu osobu ako je volis onda boli i to kako boli i treba onda vremena da zaboravis al ipak ako nista ne osecas za tu osobu onda je lako onda te boli bEeP zato....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prevara u vezi !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara u vezi !!   Prevara u vezi !! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prevara u vezi !!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta ste naucili u zadnjoj vezi ?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Ljubav/veze/romantika-
Skoči na: