DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prijateljstvo poslje ljubav???

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
loda_mawa




Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.02.2007

Prijateljstvo poslje ljubav??? Empty
PočaljiNaslov: Prijateljstvo poslje ljubav???   Prijateljstvo poslje ljubav??? Icon_minitimePet Feb 23, 2007 11:57 am

Prijateljstvo poslje ljubav???
Nazad na vrh Ići dole
Anonymou
Gost




Prijateljstvo poslje ljubav??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo poslje ljubav???   Prijateljstvo poslje ljubav??? Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 3:28 pm

ma mislim da zavisi od toga zasto su raskinuli i da li oboje su zeleli/hteli kraj i da li su se u dobrom ili u losem razdvajali.... ipak mislim da je to mnogo tesko al ipak ko zna mozda postoji- "nikad ne reci nikad"...


Poslednji izmenio dana Sub Feb 24, 2007 3:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Hector
Gost




Prijateljstvo poslje ljubav??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo poslje ljubav???   Prijateljstvo poslje ljubav??? Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 3:36 pm

Ivana_87 ::
ma mislim da zavisi od toga zasto su raskinuli i da li obe su zeleli/hteli kraj i da li su se u dobrom ili u losem razdvajali.... ipak mislim da je to mnogo tesko al ipak ko zna mozda postoji- "nikad ne reci nikad"...


Pa Bitan je veoma Razlog zbog kojeg su Raskinuli...Znaci ako je PREVARA normalno da nece ostat u dobrim odnosima dok na primer ako je vec preko glave i jednom i drugom i zele promene ondaje Normalno da Ostanu u Dobrim Odnosima odnosno PRIJATELJI
Nazad na vrh Ići dole
Loving_Angel
VIP
VIP
Loving_Angel


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2007

Prijateljstvo poslje ljubav??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo poslje ljubav???   Prijateljstvo poslje ljubav??? Icon_minitimeČet Sep 27, 2007 2:55 pm

bogami moze se zavisi kako kazu jesul oboje spremni na to Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijateljstvo poslje ljubav??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo poslje ljubav???   Prijateljstvo poslje ljubav??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo poslje ljubav???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubav preko neta ??
» Sta je za vas LjUbAv??
» ljubav na daljinu?
» ...Ljubav i Ljubomora...
» prosla ljubav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Ljubav/veze/romantika-
Skoči na: