DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Homoseksualnost, biseksualnost,

Ići dole 
AutorPoruka
Anonymou
Gost




Homoseksualnost, biseksualnost, Empty
PočaljiNaslov: Homoseksualnost, biseksualnost,   Homoseksualnost, biseksualnost, Icon_minitimePet Feb 23, 2007 5:13 pm

Sta mislite o tome??

ja stim nikad nisam imala kontakt, nemam takve prijatelji/prijateljice i zato neznam tacno al i nemam nista protiv mislim ne mrzim ih al ipak iskreno za mene to nije normalno i osecam gad. Ipak mene su naucili da sve postujem i svakoga bez obzira koja vera, nacija, osoba ili kao u taj slucaj....
Nazad na vrh Ići dole
Hector
Gost




Homoseksualnost, biseksualnost, Empty
PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Homoseksualnost, biseksualnost, Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 4:04 pm

Ja sam imao Kontakt s likom koji je Homoseksualac...Meni se Ucinio Normalan covek nisam u pocetku Poverovao ali kasnije jesam jbg ono sto se kaze Drzi Dupe uza Zid I licno nisam imao Problema a sto se mene tice Svako ima pravo da bude sta Zeli
Nazad na vrh Ići dole
loda_mawa




Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.02.2007

Homoseksualnost, biseksualnost, Empty
PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Homoseksualnost, biseksualnost, Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 5:24 am

hahahahha imala sam ja jednu prijateljicu bila lezbejjka nisam ja ni znala dok mi ona nije rekla i upoznala me sa njenom curom hahahaha ma neznam sta ce nisu oni krivi sto su se takvi rodili... Ma djevojka djevojku razumije, a muskarac muskarca pa ko voli nek izvoli... Razz
Nazad na vrh Ići dole
loda_mawa




Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.02.2007

Homoseksualnost, biseksualnost, Empty
PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Homoseksualnost, biseksualnost, Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 7:29 am

da pogresno ne shvate neki ja sma samo njih znala nako povrsno hahahahaha a stvarno mi je gadno kad vidim muskarce homoseksualce fuuj a zenske i nije mi toliko gadno nekako ljepse izgledaju hahaha ja licno nisam imala nesta da me neka cura opsjedala i sl. lol
Nazad na vrh Ići dole
Hector
Gost




Homoseksualnost, biseksualnost, Empty
PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Homoseksualnost, biseksualnost, Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 12:01 pm

Pa Neviidim Veliku Razliku Izmedju Muskarca i Muskarca VS Devojka i Devojka

Muskarac Muskarca Guzi to je Vise kako da kazem...Potreba Homoseksualcima a u Cemu je Potreba Cure za Drugom Curom ja bih volio znati...Zele se J**** a nece Muskarca ?!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Homoseksualnost, biseksualnost, Empty
PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Homoseksualnost, biseksualnost, Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Homoseksualnost, biseksualnost,
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Ljubav/veze/romantika-
Skoči na: