DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 STIHOVI ZA LAKU NOC

Ići dole 
AutorPoruka
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:10 am

U zvjezdanoj noci punoj sjaja, mene i tebe jedna zvijezda spaja. Tiho u noci sapcem tvoje ime i jos jednom ti kazem "NEZABORAVI ME"
Nazad na vrh Ići dole
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:12 am

Ako cujes nocas vjetar i gromove, neboj se, jer to ti ja saljem andjele! Saljem jih da cuvaju srce moje jer ne zelim da druge ukradu ono sto ce biti samo moje!!!
Nazad na vrh Ići dole
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:14 am

Kada se na nebu raspu zvijezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne oci i ljepo spavaj andjele moj!!
Nazad na vrh Ići dole
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:16 am

Spavam jer te sanjam, budim se jer te trebam,tugujem jer boli me, zivim jer volim te, umirem jer nemam te!!!
Nazad na vrh Ići dole
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:18 am

Nocas necu plakat, jer suze nisu ljek, al zapamti ove rijeci "VOLJET CU TE ZAUVJEK". Nocas lazem sebe, dobro mi je bez tebe, al srce tugu krije, nikad gore bilo nije!!!
Nazad na vrh Ići dole
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:21 am

"SVE DANE HODAM - TRAZIM TE
U NOCIMA DUGIM - SANJAM TE
U MISLIMA I BOLU - CEKAM TE
OPROSTI SRECO STO - ZOVEM TE
RAZUMI DA - VOLIM TE "
Nazad na vrh Ići dole
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:24 am

Spavaj mi nocas slatko i sanjaj mi nesto ljepo, nocas ce neko da misli na tebe, kad se u snu probudis sjeti se mene i znat ces da neko misli na tebe !!!
Nazad na vrh Ići dole
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:26 am

Dodi mi u san i ja cu da te ljubim.
Uljepsaj mi noc jer polako se gubim.
Neopisna bol tjelom se siri i
samo dodir tvoj moze da me smiri.
Nazad na vrh Ići dole
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 10:30 am

Sanjam tvoje usne da me ljube,
sanjam tvoje ruke da me maze,
sanjam tvoj dodir sanjam tvoj miris,
sanjam tebe, mislim na tebe i
ZELIM TE PORED SEBE!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





STIHOVI ZA LAKU NOC Empty
PočaljiNaslov: Re: STIHOVI ZA LAKU NOC   STIHOVI ZA LAKU NOC Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
STIHOVI ZA LAKU NOC
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi sajt :) www.stihovi.hot-me.com

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Stihovi-
Skoči na: