DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ona je jaca od svega !!

Ići dole 
AutorPoruka
Archy_Sa
Administrator
Administrator
Archy_Sa


Broj poruka : 39
Godina : 37
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 23.02.2007

Ona je jaca od svega !! Empty
PočaljiNaslov: Ona je jaca od svega !!   Ona je jaca od svega !! Icon_minitimeNed Maj 13, 2007 5:02 pm

Te noci sam zaplakao ali od srece, jer tek tada ja vidjeh sta je to zapravo zivoti i da se ova zemlja sto cvrsto hodam po njoj stvarno okrece.Te noci sam vidio prvi put u ogledalu odraz svoj i oka sjaj ,koji se krio dugo dugo jer ja nisam bio do tada ni svoj ni sto ga upravo gledam taj.Te noci sam osjetio srce sto je kucalo prvi put sa zeljom da i dalje kuca, da se budim sa osmejehom nedajuci tugi da na moja vrata ponovo dodze i da dusa moja puca,Te noci nisam zaspao dugo dugo, ne sto mi je bilo tesko niti sto sam dozivao tebe tugo,Te noci nisam htio da zatvorim oci svoje samo zbog necega sto je trajalo kratko ali bijase toliko prijatno i slatko,Te noci sam ponovo rekao sebi ja hocu ja zelim.Te noci sam se zakleo bicu bolji od boljeg ljepsi od ljepseg i nikada necu dopustiti da te ispustim iz zivota dok po prvi put ja disem plucima cijelim,Te noci sam spoznao zapravo istinsku ljubav cistiju od suze djecije i bjelju od snijega. Te noci sam po prvi put bio zbunjen i spoznao osjecaj koji je za mene nesto sasvim novo, jer nisam ja znao do tada kako je biti u nekog istinski iz srca i duse a da ti se sve vrati sto zapravo dajes zaljubljen.Te noci sam rekao sebi da to je ona koju cekam, zena zivota moga dok osjetim dusu da popusta stega.Te nosi sam rekao sebi ona je zaista jaca od svega!!!!!! king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dirtyangels.page.tl
 
Ona je jaca od svega !!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Stihovi-
Skoči na: