DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ljubav preko neta ??

Ići dole 
AutorPoruka
Anonymou
Gost




Ljubav preko neta ?? Empty
PočaljiNaslov: Ljubav preko neta ??   Ljubav preko neta ?? Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 6:42 am

Ljubav preko neta da li je to moguce?? Da li imate iskustva s tim?? confused


ja sam pre mislela da nije moguce al eto meni se desilo, ja mog momka sam upoznala preko neta nekoliko meseca chatali i onda se upoznali u real i zaljubili Embarassed i eto vec godinu dana smo zajedno super nam ide Very Happy jedino sto smeta je daljina Sad al i to smo nekako resheli Smile al u sta ne verujem je kad vodis ljubav "samo" preko neta i nikad ne vidis ili nikad nisi video partnera u real, neznam al za mene je to nemoguce... al ipak ko zna mozda i to postoji - "nikad ne reci nikad"...Cool
Nazad na vrh Ići dole
loda_mawa




Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.02.2007

Ljubav preko neta ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav preko neta ??   Ljubav preko neta ?? Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 7:31 am

ma naravno da je moguce i ja sma upoznala Armina preko chata malo se dop. i tako to izasli par puta i zaljubili se woowowowo hihihihihi i et sad smo skupa vec 4 mj i nesta a iz Sarajeva smo tako da mi daljina ne smeta a 10 min je on daleko od moje kuce pjeske ma i manje Razz cmoka
Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubav preko neta ??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijateljstvo poslje ljubav???
» Sta je za vas LjUbAv??
» prosla ljubav
» ljubav na daljinu?
» ...Ljubav i Ljubomora...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Ljubav/veze/romantika-
Skoči na: