DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sta je to sto vam se svidja kod devojaka

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Anonymou
Gost




Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Empty
PočaljiNaslov: Sta je to sto vam se svidja kod devojaka   Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 3:52 pm

Interesuje me sta jedan muskarac trazi od jedne zene, kakva ona treba da bude?? Sta vam se najvise svidja?? (al ne mislim samo na fizicki izgled nego i na karakteristicki) Cool
Nazad na vrh Ići dole
Hector
Gost




Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod devojaka   Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 4:29 pm

Ivana_87 ::
Interesuje me sta jedan muskarac trazi od jedne zene, kakva ona treba da bude?? Sta vam se najvise svidja?? (al ne mislim samo na fizicki izgled nego i na karakteristicki) Cool

Pa da bude Bomba
hehehehe salim se ljubavi ti znas da ja samo tebe Volim Wink
Nazad na vrh Ići dole
Anonymou
Gost




Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod devojaka   Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 4:53 pm

Hector ::
Ivana_87 ::
Interesuje me sta jedan muskarac trazi od jedne zene, kakva ona treba da bude?? Sta vam se najvise svidja?? (al ne mislim samo na fizicki izgled nego i na karakteristicki) Cool

Pa da bude Bomba
hehehehe salim se ljubavi ti znas da ja samo tebe Volim Wink

znam ljubavi, i ja tebe volim Smile I love you
Nazad na vrh Ići dole
Gambler
Administrator
Administrator
Gambler


Broj poruka : 81
Godina : 34
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 19.02.2007

Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod devojaka   Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Icon_minitimePon Feb 26, 2007 8:17 am

Slazem se sa tobom Hector...
Da bude bomba ali dodao bio samo da ne treba samo suditi po izgledu...Jer moze biti bomba ali sta ces kad nosom para oblake hahaha lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dirty-angels.tk
NEOSIS




Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.02.2007

Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod devojaka   Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 10:32 am

Ma nebitno je sve to sta ce nekome djevojka koja je lijepa a nemozs joj nista kazat da se ne prosiri dalje ili da za nju moras imad dobro auto motor i da imas para na bacanje jebo onda takvu curu kad je ona obicna fufica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod devojaka   Sta je to sto vam se svidja kod devojaka Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je to sto vam se svidja kod devojaka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Muski Kutak-
Skoči na: