DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 "PRIJATELJSTVO POSTOJI"

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
jimena_slo




Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

"PRIJATELJSTVO POSTOJI" Empty
PočaljiNaslov: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   "PRIJATELJSTVO POSTOJI" Icon_minitimeUto Feb 27, 2007 3:14 pm

Moze da postoji da imas druga najboljeg koga cijenis i postujes a danas je to tesko jer cim sa nekim udjes u kontakt i malo ga bolje upoznas to vise nije prijateljstvo to je jace od prijateljstva Very Happy dosta put ni sam neznas sta ti ta osoba znaci jer je to skrivena misterija!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gambler
Administrator
Administrator
Gambler


Broj poruka : 81
Godina : 34
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 19.02.2007

"PRIJATELJSTVO POSTOJI" Empty
PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   "PRIJATELJSTVO POSTOJI" Icon_minitimePon Jun 11, 2007 12:47 pm

jimena_slo ::
Moze da postoji da imas druga najboljeg koga cijenis i postujes a danas je to tesko jer cim sa nekim udjes u kontakt i malo ga bolje upoznas to vise nije prijateljstvo to je jace od prijateljstva Very Happy dosta put ni sam neznas sta ti ta osoba znaci jer je to skrivena misterija!!!!
Nismo svi isti... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dirty-angels.tk
NEOSIS




Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.02.2007

"PRIJATELJSTVO POSTOJI" Empty
PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   "PRIJATELJSTVO POSTOJI" Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 10:28 am

Ma moze postojat to prijateljstvo ali malo teze jer se dublja osjecanja moraju skrivat al mozda neko ima drugo misljenje :DDDD
Nazad na vrh Ići dole
Emotivna_Luda




Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.03.2007

"PRIJATELJSTVO POSTOJI" Empty
PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   "PRIJATELJSTVO POSTOJI" Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:38 am

mogu postojati, ako cemo iskreno sa muskarcima se moze ozbiljnije popricati o nekim bitnim stvarima, i nema one ljubomore koju osecaju zena prema zeni, tako da ja za prijatelje uvek radije biram muskarce, a da to ne bi preraslo u nesto vise treba odma na pocetku postaviti granice do koje se moze ici i nece bude problema [/img]
Nazad na vrh Ići dole
Gambler
Administrator
Administrator
Gambler


Broj poruka : 81
Godina : 34
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 19.02.2007

"PRIJATELJSTVO POSTOJI" Empty
PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   "PRIJATELJSTVO POSTOJI" Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:47 am

Emotivna_Luda ::
mogu postojati, ako cemo iskreno sa muskarcima se moze ozbiljnije popricati o nekim bitnim stvarima, i nema one ljubomore koju osecaju zena prema zeni, tako da ja za prijatelje uvek radije biram muskarce, a da to ne bi preraslo u nesto vise treba odma na pocetku postaviti granice do koje se moze ici i nece bude problema [/img]
Nisam znao da si ovako pametna....Svakim danom me sve vise i vise iznenadjujes study bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dirty-angels.tk
Loving_Angel
VIP
VIP
Loving_Angel


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2007

"PRIJATELJSTVO POSTOJI" Empty
PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   "PRIJATELJSTVO POSTOJI" Icon_minitimeČet Sep 27, 2007 2:27 pm

ehhhh aco aco bash ti znas da mogu postojat ja sam ti ziv primjer toga SmileSmileSmileSmileSmile heheheh ma jest ova Emotivna_Luda je u pravu sto se tice price izmedju cure i momka tj prijatelja i prijateljice lakse je komunicirati sa suprotnim spolom sto naravno ne mora znacit da sa drugaricom ne mozes pricat o svemu...... nekad je cak bolje popricati sa drugom o necemu jer nema onog neceg sto mu ne bi smjela rec....ipak smo samo dva razlicita svijeta i svijet sagledamo iz dva razlicita ugla....muskog i zenskog.....pa sad ko voli nek izvoli SmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"PRIJATELJSTVO POSTOJI" Empty
PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   "PRIJATELJSTVO POSTOJI" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
"PRIJATELJSTVO POSTOJI"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijateljstvo poslje ljubav???
» "MI SE NOCAS RASTAJEMO"
» "PRVI POLJUBAC"
» " I MRTAV JE VOLIM "
» " LJUBAV "

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Musko-zenska prijateljstva-
Skoči na: