DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ljubav na daljinu?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Anonymou
Gost




ljubav na daljinu? Empty
PočaljiNaslov: ljubav na daljinu?   ljubav na daljinu? Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 6:32 am

Interesuje me sta vi mislite dal je moguce imat vezu na daljinu? confused


Naravno da je divno i pozeljno da osobu koju volis bude kraj tebe ali srcu nemozes naredivat u koga da se zaljubi i ako iskreno volis, ako ti je stalo do te osobe ako ti nesto znaci onda je i moguce veza na daljinu. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Hector
Gost




ljubav na daljinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav na daljinu?   ljubav na daljinu? Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 12:08 pm

Pa Moguca je Znam iz Licnog Iskustva ipak NIJE proporucljiva i to je Veoma Teska Vrsta Ljubavi...Kad kazem Vrsta Ljubavi Svaticete da sam ja Podelio Ljubav na Nekoliko Vrsta od Koje je Ova Ljubav na Daljinu Jedna od Najgorih Najtezih i Meni Najglupljih Ljubavi...Oni koji kazu da im se takva ljubav Dopada ja Mogu sa 100 procentnom Sigurnoscu da zakljucim da u Stvari tu i Nema Neke Ljubavi...
Nazad na vrh Ići dole
Loving_Angel
VIP
VIP
Loving_Angel


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2007

ljubav na daljinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav na daljinu?   ljubav na daljinu? Icon_minitimePon Okt 01, 2007 11:23 am

hahhahahahha ma kakvi ne ide ne ide i ne ide......pokusajte nekom mozda upali....ali nije preporucljivo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gambler
Administrator
Administrator
Gambler


Broj poruka : 81
Godina : 34
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 19.02.2007

ljubav na daljinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav na daljinu?   ljubav na daljinu? Icon_minitimePon Okt 01, 2007 3:17 pm

Loving_Angel ::
hahhahahahha ma kakvi ne ide ne ide i ne ide......pokusajte nekom mozda upali....ali nije preporucljivo Smile
Slozio bih se sa tobom i mislim da 1 od milion slucajeva tih ljubavi na daljinu uspije affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dirty-angels.tk
Sponsored content





ljubav na daljinu? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav na daljinu?   ljubav na daljinu? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ljubav na daljinu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubav preko neta ??
» Sta je za vas LjUbAv??
» prosla ljubav
» ...Ljubav i Ljubomora...
» Prijateljstvo poslje ljubav???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Ljubav/veze/romantika-
Skoči na: