DirtyAngels Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirtyAngels Forum

Uzivajte
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ljubav Za Ljubav !!

Ići dole 
AutorPoruka
Archy_Sa
Administrator
Administrator
Archy_Sa


Broj poruka : 39
Godina : 37
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 23.02.2007

Ljubav Za Ljubav !! Empty
PočaljiNaslov: Ljubav Za Ljubav !!   Ljubav Za Ljubav !! Icon_minitimeNed Maj 13, 2007 5:16 pm

Godine kao lopov gradom prolaze lazu me kako vrijeme lijeci sve obale sakrile su nase tragove ne znam gdje kako sad da nadjem te. Da l' si negdje gnjezdo svila, da l' pomislis nekad na mene ne znam gdje te vijetar skriva al jos uvjek mislim na tebe. Ne dajem ljubav za ljubav od kada nema te ko zadnji prosjak zivim od pjesme i od molitve. Ne dajem ljubav za ljubav sve ove godine zivim od cuda do cuda cekam da meni vratis se. Umirem vino ceznje kad me opije ne zalim kad se casa prelije ne biram sta ce dusu da mi opije dajte mi pjesmu da ljubav ubije. Da l' si negdje gnjezdo svila da l' pomislis nekad na mene ne znam gdje te vjetar skriva al jos uvjek mislim na tebe. Sad Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dirtyangels.page.tl
 
Ljubav Za Ljubav !!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta je za vas LjUbAv??
» " LJUBAV "
» prosla ljubav
» ljubav na daljinu?
» Prijateljstvo poslje ljubav???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Stihovi-
Skoči na: